MMO World of Tanks

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 16. Jun 12, 15:10

LizardCor wrote:Tutaj nie ma żartów, musisz być ogarniętym graczem, który ma co najmniej 100 bitew na czołgach X Tieru. T95 jest naprawdę dobrze opancerzonym czołgiem, lecz cholernie powolnym - Będzie pierwszorzędnym celem dla Arty :/ Wiec minuta gry i Arta cię zniszczy. Amx 50B Może i szybko strzela, ale jak wszystkie francuzy jest miękki - 1 strzał arty i ciebie nie ma - Więc ten czołg też sie nie nada. Idealnymi czołgami do bitw klanowych są Arty 7-8 Tieru i czołgi X Tieru: IS 7, T110, Maus, E100, IS 4 - Czasem ludzie biorą TDki - Jagdtigera, ale moim skromnym zdaniem to błąd :/
Hej, no to ja spytam od tej strony, zapodajesz, że arty koszą wolne czołgi i nie polecasz francuskiego AMX50B, bo jest miękki, ale w statach ma on v-max 65 km/h, więc raczej ciężko chyba go trafić z arty? :)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sat, 16. Jun 12, 18:43

Tak owszem, ale nie będziesz cały czas pędził takim czołgiem inneczołgi X tierru na dwa "hity" zdejmą go :D

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 16. Jun 12, 22:20

No tak oczywiście :).
Tak sobie myślę, patrząc po informacjach w manualu i z obserwacji różnych sytuacji na polu wielu już bitew, że wygląda, że nie ma podziału "terenowego" na graczy premium i tych darmowych, tzn. że wszyscy grają razem na tej samej mapie. Więc by grać na poważnie, tzn. liczyć na jakieś większe sukcesy na poziomach pojazdów wyższych niż II, trzeba być po prostu premium i płacić.
W innym przypadku ta gra staje się coraz nudniejsza i frustrująca. Przykładowo, po osiągnięciu pojazdu III tieru (a czasem już na II), gra umieszcza naprzeciw siebie pojazdy III i V/VI tieru, czyli padaczkowate traktory i wymaksowane gąsienicowe fortece o wielkich działach, których standardowe działka III tieru nie są w stanie nawet zadrapać. I nie jest to jakiś błąd serwera ale celowe powtarzające się działanie. W takiej sytuacji premiowani gracze mają uciechę i zdobywają cenne punkty, a pozostali bezsilnie uciekają po kątach byle przetrwać bitwę, bo wiedzą, że nie mają szans :(.
Wniosek z tego taki, że będąc graczem standard i chcąc mieć jako taką zabawę bez płacenia realnej kasy, trzeba sobie darować rozwój i pykać w I/II tierze i się cieszyć z rozrywki, a nie próbować z motyką na słońce i psioczyć na kiepskie zbalansowanie. Bo zbalansowanie celowo jest takie, aby właśnie płacącym graczom premium grało się najlepiej, kosztem graczy standard, mięsa armatniego :P.
Cóż, rozumiem, że gra jest darmowa w sensie podstawowym, bo ktoś ją opracował, stworzył i obsługuje na tych wszystkich serwerach, więc ustala jakieś tam zasady pod siebie, i oblicza jak na tym wyjść na swoje. Ot kolejna "darmowa" gra w necie, która pozornie jest darmowa, ale w istocie nastawiona na opłaty. Bo prędzej czy później gracz zauważy, że innej opcji, poza usunięciem gry z komputera, nie ma :roll: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sun, 17. Jun 12, 07:49

Sauron11 wrote:No tak oczywiście :).
Tak sobie myślę, patrząc po informacjach w manualu i z obserwacji różnych sytuacji na polu wielu już bitew, że wygląda, że nie ma podziału "terenowego" na graczy premium i tych darmowych, tzn. że wszyscy grają razem na tej samej mapie. Więc by grać na poważnie, tzn. liczyć na jakieś większe sukcesy na poziomach pojazdów wyższych niż II, trzeba być po prostu premium i płacić.
Oj nie :) Znam naprawdę bardzo wielu graczy, który grają bez premki lub jakiegokolwiek finansowania gry WoTa ;) Maszyny jaki staty mają całkiem imponujące :D Widziałem również osoby totalne nooby na premium kontach i czołgach, którzy grali jak ostatnie popierdułki :/ Tak więc wystarczy wyciągać wnioski z popełnianych błędów i rozmawiać z graczami, dzielić się informacjami. Generalnie współpraca.

W innym przypadku ta gra staje się coraz nudniejsza i frustrująca. Przykładowo, po osiągnięciu pojazdu III tieru (a czasem już na II), gra umieszcza naprzeciw siebie pojazdy III i V/VI tieru, czyli padaczkowate traktory i wymaksowane gąsienicowe fortece o wielkich działach, których standardowe działka III tieru nie są w stanie nawet zadrapać. I nie jest to jakiś błąd serwera ale celowe powtarzające się działanie. W takiej sytuacji premiowani gracze mają uciechę i zdobywają cenne punkty, a pozostali bezsilnie uciekają po kątach byle przetrwać bitwę, bo wiedzą, że nie mają szans .
Z tym się nie zgodzę. Owszem, gdy masz konto premium to otrzymujesz +50% dodatkowego doświadczenia z bitwy, ale są też tego inne wady. Jeżeli nie posiadasz konta premium musisz odbyć więcej walk aby opracować nowe - lepsze części czołgu lub opracować plany nowego. Lecz z drugiej strony więcej bitew to lepiej doświadczona załoga, co za tym idzie czołg ma lepsze osiągnięcia w walce - Pamiętaj, że nie czołg wygrywa bitwy lecz załoga i umiejętności gracza.

Zapytam inaczej: Co wolisz. Lepszy czołg po 50 bitwach, czy lepszy czołg z jeszcze lepszą załogą po 100 bitwach ? Twój ładowniczy w takim lepszym czołgu będzie szybciej ładował, celowniczy szybciej i precyzyjniej celował i strzelał – ogólnie zadawał szybciej i więcej obrażeń, kierowca będzie szybciej i lepiej manewrował czołgiem, co za tym idzie z czasem będzie Ci łatwiej niż osobie, która ma konto Premium, bo będzie grał na wysokich tierach z mało doświadczoną załogą.

A jeżeli chodzi o czołgi premium to są one zawsze gorsze od standardowych. Czyli przykładowo czołg premium 8 Tieru - Lowe wydaje bardzo mało kasy na amunicję – fakt, to strasznie pomaga zaoszczędzić pieniadze, lecz sam na sam z czołgiem 8 Tieru, ma mniejsze szanse na przetrwanie :/
Cóż, rozumiem, że gra jest darmowa w sensie podstawowym, bo ktoś ją opracował, stworzył i obsługuje na tych wszystkich serwerach, więc ustala jakieś tam zasady pod siebie, i oblicza jak na tym wyjść na swoje. Ot kolejna "darmowa" gra w necie, która pozornie jest darmowa, ale w istocie nastawiona na opłaty. Bo prędzej czy później gracz zauważy, że innej opcji, poza usunięciem gry z komputera, nie ma
No cóż, utrzymanie serwerów na których gra kilkanaście milionów ludzi też kosztuje, a gra rozwija siew zastraszającym tempie co dwa trzy miesiące Patch, który wnosi naprawdę sporo nowych czołgów, map i poprawek. Jeżeli chodzi o Support to chłopaki sprawują się oskarowo - Skargi i problemy są rozwiązywane w dosłownie w mgnieniu oka.

Gra jest fajna, ale wymaga cierpliwości. Pamiętaj, nie ma dobrego - super czołgu - tutaj każdy jest myśliwym i ofiarą. Wykorzystuj ukształtowanie terenu i jeszcze jedno - Jak wróg popełnia błąd, to mu nie przeszkadzaj ;) Wykorzystaj to umiejętnie :D
Pozdrawiam.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 17. Jun 12, 20:59

LizardCor wrote:Zapytam inaczej: Co wolisz. Lepszy czołg po 50 bitwach, czy lepszy czołg z jeszcze lepszą załogą po 100 bitwach ? Twój ładowniczy w takim lepszym czołgu będzie szybciej ładował, celowniczy szybciej i precyzyjniej celował i strzelał – ogólnie zadawał szybciej i więcej obrażeń, kierowca będzie szybciej i lepiej manewrował czołgiem, co za tym idzie z czasem będzie Ci łatwiej niż osobie, która ma konto Premium, bo będzie grał na wysokich tierach z mało doświadczoną załogą.
Lizard, wszystko niby pięknie, ale co w sytuacji, gdy doświadczenie załogi na 75% można sobie kupić za dość dużą sumkę kredytów przy zakupie nowego czołgu, a zdaje się że doświadczenie na 100% jest dostępne już tylko za złoto, więc dla graczy premium i kupując lepszy czołg nie muszą odegrać 100 bitew, żeby załogę wykształcić, bo mają ją od razu i mogą od razu przydzielać pomocne perki. A gracze standard muszą mozolnie trenować te 50 czy 100 bitew, żeby mieć 100% załogę metodą "tradycyjną" :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Mon, 18. Jun 12, 05:26

50% doświadczenia załogi jest za darmo, za 75 % doświadczenia płacisz kredytami. Jeżeli natomiast chcesz mieć załogę z 100% doświadczeniem to płacisz złotem, to prawda. Należy jednak pamiętać, że to pierwszy perk / doświadczenie, których możesz mieć kilka i tutaj właśnie bierze górę to, czy masz więcej bitew na swojej załodze.

Zresztą na polu bitwy nie jesteś sam :D zawsze jest też ktoś obok, a to ci pomoże przetrwać trudne początki. Jak pisałem w wcześniejszych postach, znam naprawdę sporo ludzi, którzy grają cały czas bez premki i mają naprawdę bardzo dobre statystyki.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 18. Jun 12, 15:52

Ja na razie nie mogę się pochwalić takimi znajomościami :). Mam już (a może dopiero) ze 180 bitew, i jakbym nie wciskał co chwila przycisku BITWA! (przerwa tylko na uzupełnienie ammo), to doświadczenie i tak będzie rosło baaaardzo pooowoli. Obserwuję skoki co 1 % po kilku bitwach, a zaczynam oczywiście jak większość, z exp. na 50%. Ale to znaczy, że dopóki nie zdobędę 100% doświadczenia na czołg, do czego brakuje pewnie jeszcze z kilkudziesięciu godzin nieustannej obecności na mapach, w tym czasie gracz premium może kupić kilka-kilkanaście nowych czołgów wyższych klas (uprzednio kupując także za złoto nowe miejsca w garażu - niedostępne dla nie-premium), którymi kosi słabszych graczy mozolnie pykających na podstawowym sprzęcie. A ja sam w tym czasie już wszystkie podzespoły odkryję i zakupię i zamarzy mi się czołg wyższego tieru, w którym zdobywanie doświadczenia ponownie zacznie się od nowa od 50%. Właśnie to mnie boli, że grając jako standard trzeba mieć czasem anielską cierpliwość i wyrozumiałość.
Bo gdy staje się w czołgu III tieru przeciw czołgom ciężkim V tieru ze specjalną ammo, specjalnymi perkami, max. exp., to naprawdę nie ma więszych szans. Zniszczyć nie zniszczę, bo pociski z najlepszej mojej armaty nie przebiją pancerza, albo zrykoszetują, taranem też nie wjadę w dupsko większemu od siebie, a w większości przypadków gdy do mnie strzelają gdy siedzę ukryty w krzakach nie mam możliwości nawet sprawdzić z której strony padł śmiertelny strzał (tzn. wróg mnie wykrywa i widzi, ja wroga nie) ;).
Inna sprawa, że gracze na wolnych arenach nie grają zespołowo. Czasem zanim zacznie się mapa, pytam np. "taktyka?", albo "jakiś plan?", a w odp. pada najczęściej "napierd..ć" :roll: . Po czym wszyscy rozjeżdżają się we wszystkich kierunkach, a ci słabsi patrzą tylko gdzie pojechała największa grupa i jadą za nią. Planowania żadnego, taktyki minimal, ot schować się i strzelać do wszystkiego co się rusza i na drzewo nie ucieka :).
Niecierpliwie więc czekam na to, co będzie w rozgrywce klanowej, jeśli faktycznie planowanie, taktyka, współzawodnictwo i koleżeństwo jest tam na wysokim poziomie, to przyjemność z gry z pewnością byłaby większa. Póki co to taka arcadowa nawalanka z piękną grafiką, dla której warto czasem odpalić z działa i zobaczyć efekty. Myślę, że póki co najbardziej w tej grze podoba mi się grafa i efekty, no i że można sobie pojeździć i pozwiedzać ciekawe lokacje :D .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Mon, 18. Jun 12, 17:05

Sauron11 wrote:...A ja sam w tym czasie już wszystkie podzespoły odkryję i zakupię i zamarzy mi się czołg wyższego tieru, w którym zdobywanie doświadczenia ponownie zacznie się od nowa od 50%. Właśnie to mnie boli, że grając jako standard trzeba mieć czasem anielską cierpliwość i wyrozumiałość....
No nie całkiem. Jak kupujesz nowy czołg odłóż sobie kasę na przekonwetowanie - przeszkolenie załogi na wyższy, lepszy czołg. Tak więc, jak kupujesz nowy czołg nie kupuj nowej załogi, tylko przeszkol tą, którą grałeś na niższym tierze ;)

A odnośnie "specjalnej ammo" to nikt takowej nie używa na randomach - sporadyczne ewenementy, ale to i tak używają na 9-10 Tierach :D

Pamiętaj jeszcze żeby grać w Plutkach - to podstawa masz zdecydowanie więcej szans na wygraną. w dwójkę lub trójkę zawsze łatwiej będzie wam pokonać samotny czołg -skumulowany ogień na przeciwnika to najgorsze co może się przytrafić.

Ja pamiętam, że też mi z początku nie szło i postanowiłem grać TDkami i jakoś lepiej mi szło w WoTa :D

Cierpliwości młody padwanie, moc jest z tobą :D

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 18. Jun 12, 18:58

Właśnie jakoś średnio orientuję się w tych ustawieniach koszar i szkolenia załogi, jakoś to zagmatwane, nawet pomimo że wszystko jest po polsku ciężko się zorientować co zrobić, żeby przenieść załogę z jednego czołgu do innego. W manualu też szczegółowego poradnika brak :(.

Są jakieś reguły zbierania się w plutony? Tzn. po prostu doczepić się do kogoś i czaić przy nim, czy jest to jakoś skonfigurowane programowo? :)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Tue, 19. Jun 12, 07:56

Czasem ludzie wysyłają tobie zaproszenie, lub ty do kogoś. Nie bez powodu dałem tobie mój nick i wspomniałem o Teamspek 3 :D
Pod wielkim napisałem na czerwonym tle Bitwa! jest mały napis - Bitwa standardowa, kliknij na to i tam będziesz miał różne opcje - między innymi zakładanie plutonu lub kompanii :)

Jeżeli chodzi o załogę to po kliknięciu prawym przyciskiem na portret wyświetli ci się zakładka - Karta Ewidencyjna. Gdy to wykonasz kliknij na zakładkę szkolenie :D Tam możesz przenieść czołgistę na inny czołg - pamiętaj, że musisz go przekwalifikować :D Pamiętaj też, że czołgista, który jeździ na rosyjskich czołgach nie będzie mógł się przekwalifikować na czołgi innej nacji jak:" amerykańskie, niemieckie itd itp.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 19. Jun 12, 16:18

Jeszcze nie dostałem zaproszenia, pewnie zbyt kiepsko pogrywam ;). Spróbuję dziś z tymi opcjami plutonu/kompanii, może uda się do kogoś wkręcić. Póki co zachęcony Twoimi info o TDkach też poszedłem w tą stronę (w amerykańskie) i póki co jest w tej materii całkiem sympatycznie.
W sumie też przypadkiem zauważyłem, że po wybraniu w garażu czołgu i kliknięciu na paskach czołgistów w lewym rogu ekranu, można ich sobie dobierać czasem z wyższym doświadczeniem niż 50%, jak się domyślam, z innych moich czołgów :? . Jednak z przekwalifikowaniem w koszarach jest małe ale, na liście czołgów wg typów (lekkie, cięzkie itp) są tylko niektóre podane i akurat te, których nie mam w garażu. Więc na nic się to nie zda. Tym bardziej, że przy bodaj 5 miejsach w standardowym garażu, z czego czołgi w 3 różnych nacjach, a jak piszesz trzeba mieć jedną nację na kilka pojazdów, żeby pomiędzy nimi przekładać ludzi, więc raczej wymiana załogi ma ograniczone możliwości :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Tue, 19. Jun 12, 20:21

Członków załogi możesz, o ile dobrze pamiętam przekwalifikować na każdą klasę czołgu. Pamiętaj jednak, że załogę przekwalifikujemy tylko w tedy, gdy opracujemy plany nowego czołgu i go zakupimy - Nie przenosimy załogi co bitwę do innego, bo to się nie opłaca.

Mi do gustu przypadły niemieckie TDki. Jak pisałem wcześniej – niemieckie maszyny są bardzo celne na znaczną odległość. Amerykanie też mają fajne, przykładowo T95 powolny 11km/h :D ale bardzo opancerzony – kiedyś był w sumie niezniszczalny, ale teraz to się zmieniło moim skromnym zdaniem Jagódka (tak ludzie nazywają Jadgtiger – niemieckiego niszczyciela czołgów IX Tieru ) jest najlepszym TDkiem. Cholernie celna nawet na 600m, nieźle wymiata a i z T95 na solo sobie poradzi :D

No ale najważniejsze żebyś szedł w te czołgi, w których czujesz się najlepiej :D

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 21. Jun 12, 11:01

Hamerykańskie TDki mają za to jakiś mizerny pancerz, najczęściej 1 trafienie i kaplica :(. I ich dizajn średnio mi podpada (otwarte nadwozia bez załogi w środku), ale już za późno na cofanie się z III tieru US na I tier niemiecki. mam nadzieję, że twórcy zrobią użytek z narzędzi które mają i dopracują sylwetki załogantów w otwartych pojazdach :).

W kwestii Twojego zaproszenia i nicku, który mi dałeś - jeśli ja mam max III tier, a Twoje zaczynają się od V, jest szansa na wspólne pogranie? I jak to zrobić technicznie? W TS3 wpisuje się jakieś adresy serwerów, czy jak?

Poza tym już dawno temu wysłałem zgłoszenie rejestracyjne na forum tego klanu i dotąd nie przysłali mi linka aktywującego konto na forum, a co dopiero mówić o składaniu podania o przyjecie do klanu. Jakiś martwy ten klan albo członkowie wyjechali na wakacje ;).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Thu, 21. Jun 12, 20:56

Sauron11 wrote:
Poza tym już dawno temu wysłałem zgłoszenie rejestracyjne na forum tego klanu i dotąd nie przysłali mi linka aktywującego konto na forum, a co dopiero mówić o składaniu podania o przyjecie do klanu. Jakiś martwy ten klan albo członkowie wyjechali na wakacje ;).
:D No nie całkiem, ale fakt jak ktoś ma niskie tiery to raczej odrzucają takie podanie. Mnie znają więc szepnąłbym słówko i było by ok, ale ja nie wiem nawet jaki masz nick w tej grze, tak wiec polecić ciebie nie mam jak :D

Co do TDków, czy czołgów amerykańskich to fakt, wszystkie maja miękki kadłub, ale wieżyczkę najmocniejszą.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 21. Jun 12, 22:19

Mam nicka "Szturmovik" :)
Aktualnie max III tier i wolno pnę się do góry... :roll:

Btw, jak Ci się podobają zmiany/dodatki w nowym patchu? Ta ścieżka franczyzy jest warta grzechu?
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Fri, 22. Jun 12, 07:46

Sauron11 wrote:Btw, jak Ci się podobają zmiany/dodatki w nowym patchu? Ta ścieżka franczyzy jest warta grzechu?
TDki zdecydowanie odradzam :/ Ale, Arta VIII Tieru ponoć robi furorę :D Może pełnić rolę TDka, ponieważ może bardzo nisko opuścić lufę - arty innych nacji tego nie mogą.
Co do samego pacza, to ciężko mi cokolwiek powiedzieć. Kupiłem ISa 6 i pograłem 3 bitwy i koniec poszedłem spać :D Obecnie w tym tygodniu mam nocki :D

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 22. Jun 12, 16:28

Mi się nowe mapy średnio podobają, szczególnie "Lotnisko" właściwie nie różni się niczym od tej poprzedniej w klimatach arabskiej pustyni. Ogólnie te pustynne mapki są takie szturmowe, właściwie nie ma się gdzie schować, przeć do przodu, bo artyleria ma używanie :).

Pamiętam, że były jakieś ploty przed patchem, że będzie wysyp francowanych artylerii i poniekąd się to sprawdziło, ale ich skuteczność na II-III tierze nie zachwyca :).

Na marginesie to fajnie się zrównuje z ziemią te białe miasteczka, wjeżdzając w nie czołgiem jak buldożerem, zupełnie jakby się grało Izraelem przeciwko Palestynie :roll: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Sun, 24. Jun 12, 11:06

No witam.

A wiec twoje konto zostało aktywowane. Napisz teraz podanie na forum o przyjęcie i na stronie WoTa też musisz złożyć podanie do klanu VPGP.

Pozdrawiam.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 25. Jun 12, 10:58

No witam :).
Dzięki, podanie na stronie WoTa już poszło, na forum pójdzie pewnie wieczorem, bo nie pamiętam hasła do forum.

Btw. zastanawia mnie jak są dobierane tiery do walki w bitwach standardowych. Czasami dochodzi do sytuacji kuriozalnych, wczoraj po zakupie czystego T-50 IV tieru (z tą szybką armatą 37 mm Automatic SH-37) serwer wrzucił mnie naprzeciw VIII tieru (Löwe) i zostałem ubity jednym strzałem zanim w ogóle zauważyłem przeciwnika. Jak temu zaradzić, to celowe czy błąd serwera?
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
LizardCor
Posts: 256
Joined: Sat, 19. Mar 11, 02:57
x3tc

Post by LizardCor » Mon, 25. Jun 12, 13:33

Sauron11 wrote:Btw. zastanawia mnie jak są dobierane tiery do walki w bitwach standardowych. Czasami dochodzi do sytuacji kuriozalnych, wczoraj po zakupie czystego T-50 IV tieru (z tą szybką armatą 37 mm Automatic SH-37) serwer wrzucił mnie naprzeciw VIII tieru (Löwe) i zostałem ubity jednym strzałem zanim w ogóle zauważyłem przeciwnika. Jak temu zaradzić, to celowe czy błąd serwera?
Pisałem ci już wcześniej, że lekkie czołgi 5 Tieru robią za skautów 8-10 :D Nie pozostaje ci nic innego jak tylko wcisnąć gaz do dechy i modlić się, że przeciwnik szybko ciebie nie zdejmie :D W Skautach zalecane są perki naprawy i wszystkie moduły, które zwiększaj/polepszają zwrotność, prędkość i manewrowość twojego czołgu :D Pamiętaj, że działo w skautach nie jest istotne tylko gąski i radio :D Jezeli wykryjesz jakiś wrogi czołg, który zostanie zniszczony to otrzymasz 50% expa za to zniszczenie, wiec warto grać skautami, ale to naprawdę trzeba umieć robić jak trzeba - Ja nie lubie grać skautami :/

Return to “Polskie / Polish Off Topic”